Doğadan esinlendik, teknolojiden güç aldık.Deceuninck şimdi, gelenek ve yenilikçiliği yeni bir konseptte bir araya getiriyor. PVC’nin kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı ile ahşabın doğal görünüm ve sıcaklığının bir araya geldiği yeni bir malzeme keşfedin; Twinson’ı keşfedin. Dizaynın yapı taşları Deceuninck tarafından yeniden oluşturuldu…
Sınırsız uygulama yapabileceğiniz yepyeni bir malzeme Twinson…

Kırk yılı aşkın bir süredir PVC profil tasarlayan ve üreten Deceuninck Grubu, her zaman sektöründe öncü bir rol oynamıştır. Bu rol sayesinde yenilikler, mükemmele ulaşma tutkusu ile birleştirilmektedir. Sürekli yeni ufuklar açmak ve bilgileri genişletmek, grubun en çok çaba gösterdiği konuların başında gelmektedir. Yeniliklere ve araştırmalara yatırım yaparak binaları ve yaşam koşullarını iyileştirmek için yeni yolları ve olasılıkları araştırmaktadır.

 

GELENEK VE YENİLİK

Deceuninck Grubu, Araştırma -Geliştirme çalışmalarını son iki yılda ahşap ve PVC malzemeleri birleştirme işlemi üzerinde yoğunlaştırmıştır. Sonuçta ortaya çıkan Twinson® malzemesi, bu iki malzemenin en üstün özelliklerini bir araya getirerek bu çığır açan süreçte grubun, dünya lideri olduğunu ortaya koymaktadır. Deceuninck’in mükemmele ulaşma tutkusu, ham maddeleri seçme sürecine de yansıyarak Twinson profillerinin en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini sağlamıştır.

 

DOĞA VE TEKNOLOJİ

Esin kaynağımız doğa, kullandığımız araç teknolojidir. Doğal malzemelerin sıcaklığı, konforu ve güvenliği; teknoloji ise gereksinim duyduğumuz pratik çözümleri sunmaktadır. Deceuninck’te uygulanan teknoloji, doğaya saygı duymaktadır. Twinson, %100 geri kazanılabilir bir ürün olmasının yanı sıra ahşap için çevre dostu bir alternatiftir. Ahşap sadece yağmur ormanlarından elde edilebilir. Bu ormanlar ise yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Twinson, çam ağacı içermektedir. Çam hızlı büyüyen bir ağaçtır ve sürekli yenilenen ormanlardan elde edilmektedir. Twinson’un ham maddesi olarak çam ağacı seçilmesinin nedeni, sürdürülebilir orman yönetimine katkıda bulunmaktır. Twinson doğayı ve teknolojiyi birleştirmektedir. İlk bakışta çelişkili gibi görünen bu yöntem, sonuçta sınırsız kullanım potansiyeli ve çekiciliği olan esnek bir inşaat malzemesidir. İster çevreyi koruyan bir doğa sever, isterse de teknoloji hayranı veya her ikisi birden olun, Twinson bu iki dünyanın en iyi özelliklerini bir araya getirmektedir.

ahsappvj